Hakkımızda

1975 yılında Şükrü Ceylan tarafından temelleri atılan Ceylan A.Ş, 45 yılı aşan yolculuğunda hep değişimi ve bir adım ilerisini hedef alarak Antalya’nın başarılı gruplarından birisi olmuştur. Sürekli gelişimi, dönüşümü ve dünya standartlarına uyumu amaç edinerek yenilenen Ceylan Grubu, ülkesinde edindiği başarı ve tecrübeleri uluslararası alanda da gerçekleştirmek hedefiyle istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

En önemli misyonumuz tüm konuklarımıza ve müşterilerimize aynı mükemmellikte ürün ve hizmet sunmak, değer yaratmak, beklentilerini
karşılamak ve sunduğumuz ürün ve hizmetteki kalite istikrarını korumaktır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi için en iyi insan kaynağını grubumuza çekmek, personelimizin yeteneklerinden fayda sağlamak, onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, huzurlu ve güvenli bir aile ortamı oluşturmak Ceylan Grubu’nun vazgeçilmez bir ilkesidir. Gelişim ve değişimde öncü olmak, teknolojiye yatırım yapmak, verimliliği arttırmak, savurganlığı önlemek, topluma fayda sağlamak ve tüm bunları gerçekleştirirken iyi niyetli, adil, ahlaklı hareket etme geleneğimizi sürdürmek ana ilkelerimizdendir.

Vizyonumuz

Yurt içinde sahip olduğumuz güvenilir marka imajımızı her daim korumak ve yurt dışında da güvenilir bir marka haline gelmek,
bulunduğumuz tüm sektörlerde sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, ürün ve hizmetlerimizin devamlılığı için verim ve karlılığı sağlamak temel hedefimizdir.